Pracownia Muzyczna Casio

Pracownia Muzyczna Casio to najnowszy projekt naszej szkoły zorganizowany przy nieocenionej pomocy Brand Managera Casio Polska. Do nowatorskiego, pionierskiego projektu została wybrana Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im. Przyjaciół Dzi(...)

Recenzja książki Muzyczne podróże Zebrusia

Recenzja ukazała się na łamach dwumiesięcznika Wychowanie Muzyczne. Elżbieta Mila-Suska Szkoła Muzyczna Casio zaprasza na muzyczne podróże Zebrusia Jacek Tarczyński, Muzyczne podróże Zebrusia, ilustracje Aleksander Wałaszewski – (...)

W Kielcach powstała druga szkoła casio

Zapraszamy do nowego oddziału SMC Kielce 2. Zajęcia odbywają się w Domu Kultury Sabat mieszczącym się przy ulicy J.N. Jeziorańskiego 73. Informacje i zapisy tel. 792 999 848, email: kielce2@szkolacasio.edu.pl  (...)

Nowa szkoła casio w Józefosławiu i Piasecznie

Wszystkich mieszkańców południowej części Warszawy (i nie tylko) zapraszamy na zajęcia muzyczne do nowo otwartych szkół casio w Józefosławiu i Piasecznie. Najmłodszych uczniów zapraszamy na zajęcia z Zebrusiem, natomiast pozostałych na (...)

Nowość w SMC- Zajęcia dla DJ-ów!

Już od miesiąca października zapraszamy na zajęcia dla DJ-ów. Na naszych lekcjach będziemy pracować na najnowszych kontrolerach CASIO z serii XW. W/w zajęcia dostępne są w wybranych szkołach casio. Informacje email: zapisy@szkola(...)

Nowy rok szkolny 2015/2016

Szanowni Państwo, Dyrektorzy SMC, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie i Rodzice. Rozpoczyna się kolejny rok szkolny, czas wytężonej pracy dla grona pedagogicznego, uczniów, jak i rodziców. Z całego serca życzymy samych dobrych dni w nowym roku, w(...)

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,