Artykuły

Do startu! Gotowi? Start!

Dużymi krokami zbliżamy się do zakończenia wakacji. Już niebawem rozpocznie się kolejny nowy rok szkolny. W związku z tym wydarzeniem, serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w naszych kursach muzycznych wszystkich obecnych i nowych uczni(...)

Konferencja

Zapraszamy na konferencję dla nauczycieli muzyki Informacje i zapisy: www.snmuzyki.pl(...)

Pracownia Muzyczna Casio

  Pracownia Muzyczna Casio to najnowszy projekt naszej szkoły zorganizowany przy nieocenionej pomocy Brand Managera Casio Polska. Do nowatorskiego, pionierskiego projektu została wybrana Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im. Przyjaciół Dzi(...)

Recenzja książki Muzyczne podróże Zebrusia

Recenzja ukazała się na łamach dwumiesięcznika Wychowanie Muzyczne. Elżbieta Mila-Suska Szkoła Muzyczna Casio zaprasza na muzyczne podróże Zebrusia Jacek Tarczyński, Muzyczne podróże Zebrusia, ilustracje Aleksander Wałaszewski – (...)

W Kielcach powstała druga szkoła casio

Zapraszamy do nowego oddziału SMC Kielce 2. Zajęcia odbywają się w Domu Kultury Sabat mieszczącym się przy ulicy J.N. Jeziorańskiego 73. Informacje i zapisy tel. 792 999 848, email: kielce2@szkolacasio.edu.pl  (...)

Nowa szkoła casio w Józefosławiu i Piasecznie

Wszystkich mieszkańców południowej części Warszawy (i nie tylko) zapraszamy na zajęcia muzyczne do nowo otwartych szkół casio w Józefosławiu i Piasecznie. Najmłodszych uczniów zapraszamy na zajęcia z Zebrusiem, natomiast pozostałych na (...)

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI