Artykuły

Do startu! Gotowi? Start!

Dużymi krokami zbliżamy się do zakończenia wakacji. Już niebawem rozpocznie się kolejny nowy rok szkolny. W związku z tym wydarzeniem, serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w naszych kursach muzycznych wszystkich obecnych i nowych uczniów. Przygotowaliśmy dla was sporą dawkę nowości. CASIO Szkoła Muzyczna dzięki wam cały czas zmienia się na lepsze. Gdyby ktoś przypadkiem zapomniał adresu swojej szkoły, to zapraszamy na www.casioszkola.pl – tam znajdziecie lokalizacje swoich zajęć. Nowych uczniów już dziś zapraszamy do zapisów bezpośrednio w wybranej szkole lub przez e-mail: zapisy@casioszkola.pl, a za kilka dni poprzez formularz na stronie www.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI