Artykuły

Pracownia Muzyczna Casio

 

Pracownia Muzyczna Casio to najnowszy projekt naszej szkoły zorganizowany przy nieocenionej pomocy Brand Managera Casio Polska. Do nowatorskiego, pionierskiego projektu została wybrana Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im. Przyjaciół Dzieci w Radomiu. Od kilku tygodni uczniowie z klasy 3b na lekcjach muzyki uczą się gry na keyboardach Casio. Tworzą dużą, dziewiętnastoosobową, elektroniczną orkiestrę CASIO. Nauka gry w zespole, lekcje muzyki z Casio to wspaniała muzyczna przygoda, a możliwości instrumentów Casio z serii SA pozwalają na muzyczny rozwój dzieci. Podobne zajęcia odbywają się obecnie w wybranych szkołach w USA, a teraz również u nas w Polsce! Lekcje w Pracowni Muzycznej Casio sprawiają wszystkim muzykom dużo radości i satysfakcji dyrygentowi zespołu. Już niedługo pierwszy koncert oraz relacje wideo z naszej pracy. Zapraszamy inne szkoły podstawowe do udziału w programie Pracownia Muzyczna Casio.

 

 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI