Artykuły

VII Ogólnopolska Konferencja Metodyczna Nauczycieli Muzyki

Wszystkich dyrektorów, nauczycieli, uczniów oraz rodziców Szkoły Muzycznej Casio serdecznie zapraszamy do udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji Metodycznej Nauczycieli Muzyki organizowanej przez Stowarzyszenie Nauczycieli Muzyki, które jest Partnerem naszej szkoły. Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2015 roku w nowoczesnym Służewskim Domu Kultury w Warszawie, gdzie od nowego roku szkolnego planujemy otworzyć kolejną, nową Szkołę Muzyczną Casio z naszym sztandarowym Programem „Muzyczne podróże Zebrusia”, który dynamicznie się rozwija. Program konferencji zapowiada się bardzo atrakcyjnie. W sobotniej części warsztatowej będziemy mogli m.in. zapoznać się z tajnikami pianin cyfrowych Casio w warsztacie prezentowanym przez wybitnego pedagoga i instrumentalistę Wojciecha Jakubca oraz muzycznie podróżować z Jackiem Tarczyńskim i naszym Zebrusiem. Szczegóły dotyczące programu oraz udziału w konferencji znajdziemy na www.snmuzyki.pl Do zobaczenia w Warszawie.

 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI