Artykuły

SMC w Ziębicach

Już działa Szkoła Muzyczna Casio w Ziębicach.  02.02.2015r rozpoczęły się zajęcia, które mają  na celu m.in. naukę podstaw gry na wybranym instrumencie, podniesienie poziomu edukacji muzycznej wśród uczniów, nauczenie ich świadomego obcowania z muzyką, zainteresowanie nią, a także pokazanie szerokiego spektrum zagadnień jej towarzyszących. Istotną kwestią jest rozwijanie uzdolnień muzycznych uczniów. Aby móc to wszystko osiągnąć, potrzeba dużo zapału, a przede wszystkim pasji, talentu i wrażliwości. Te właśnie umiejętności posiadają nauczyciele zatrudnieni w  szkole. Pani Marzena Jabłońska uczy gry na pianinie, keyboardzie i gitarze klasycznej, zajęcia umuzykalniające „Muzyczne podróże Zebrusia” oraz lekcje śpiewu estradowego prowadzi pani Aneta Leńska, natomiast zajęcia na gitarze akustycznej i elektrycznej odbywają się pod czujnym okiem pana Pawła Leńskiego. Serdecznie zapraszamy.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI