Artykuły

SMC Skoczów – Piknik w Górkach Wielkich

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Syzyf był sam….Wy nie! – to tytuł pikniku rodzinnego, w jakim brali udział m.in. uczniowie Szkoły Muzycznej Casio ze Skoczowa, w niedzielne popołudnie 19 października br. Koncert odbył się na scenie ustawionej w plenerze, przy murach zabytkowego Dworu Kossaków, w którym mieszkała i tworzyła córka Tadeusza Kossaka – pisarka Zofia Kossak-Szczucka.

Zapraszamy na zajęcia do Skoczowa i Goleszowa. Szkołę Muzyczną Casio w tych miejscowościach, można powiedzieć od zawsze, tworzą Pani Krystyna i Pan Jan Gibiec. Państwo Gibcowie to nasi Partnerzy z tradycjami. Od kilkunastu lat, ze sporymi sukcesami prowadzą naukę gry na keyboardach i pianianach Casio. Dowodem tego są liczne zwycięstwa na konkursach muzycznych, m.in. Ogólnopolskich Festiwalach SMC.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z występu SMC Skoczów do zakładki galerie

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI