Koncert inauguracyjny

Minął już tydzień od rozpoczęcia działalności Szkoły Muzycznej Casio w Ziębicach. 30.01.2015 r. o godz. 18 w restauracji MOK z tej okazji odbył się koncert inauguracyjny. Wśród licznie zgromadzonej publiczności byli uczniowie szkoły oraz wszyscy chętni, którzy zapragnęli w tym dniu być razem z nami. W koncercie wystąpili nauczyciele/instruktorzy oraz uczennice SMC Aleksandra Wróbel i  Aleksandra Olchawa, które jako pierwsze zaprezentowały się wykonując znane melodie na pianinie. Następnie w wyjątkowy nastrój wprowadzili nas: Aneta Leńska nauczyciel/ instruktor śpiewu estradowego i zajęć muzycznych dla namłodszych oraz Paweł Leński nauczyciel gry na gitarze akustycznej i elektrycznej. Koncert poprowadziła Marzena Jabłońska nauczyciel gry na pianinie, keyboardzie i gitarze klasycznej w SMC. Zajęcia w szkole rozpoczęły się 2 lutego 2015r. i  cieszą się dużym zainteresowaniem. Siedziba mieści się w Ziębickim Centrum Kultury.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy nas wybrali, a w szczególności dziękujemy dyrektorowi ZCK Panu Mirosławowi Masłowskiemu za udostępnienie pracowni do prowadzenia zajęć muzycznych, jak również właścicielom restauracji Mok za umożliwienie przeprowadzenia koncertu.

To był pierwszy, lecz nie ostatni koncert SMC. Na następny zapraszamy w maju wszystkie mamy, babcie i melomanów.