Artykuły

Koncert charytatywny na rzecz PCK

Każdego roku, w grudniu oddział PCK w Cieszynie organizuje koncert charytatywny. W tym roku do udziału w  tym prestiżowym wydarzeniu zostali zaproszeni uczniowie Szkoły Muzycznej Casio ze Skoczowa. Koncert odbył się 5 grudnia 2014 roku w Domu Narodowym w Cieszynie. Uczennice SMC wykonały popularne utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej. Oprócz instrumentalistów na koncercie wystąpiła wokalistka SMC, uczestniczka Obozu Artystycznego „Wygraj Sukces” w Krasnobrodzie, Izabela Kurcjus oraz Zespół Regionalny „Jasieniczanka” z Jasienicy. Zebrani słuchacze nagrodzili wszystkich wykonawców  gromkimi brawami.

Dziękujemy za zaproszenie i cieszymy się, że mogliśmy naszym występem, choć  w skromny sposób, pomóc potrzebującym.

Jan Gibiec SMC Skoczów

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI