Artykuły

Co zabieramy w naszą muzyczną podróż ?

W wybranych Szkołach Muzycznych Casio na terenie całego kraju ruszyły już pierwsze zajęcia pt. „Muzyczne podróże Zebrusia”. Na zajęciach z Zebrusiem, książka jest niezbędnym wyposażeniem każdego dziecka. Uczeń musi posiadać instrument płytkowy, który jest w komplecie. W książce znajdziemy zadania do kolorowania, naklejki z każdej podróży, które umieszczamy na specjalną walizkę. Materiały do wycinania oraz instrukcję pracy domowej, którą w domu wykonujemy z rodzicem itp. Dlatego, żeby wyruszyć w naszą podróż musimy posiadać komplet materiałów zawartych w książce.

Cały komplet „Muzycznych podróży Zebrusia” jest zafoliowany i zawiera: książkę, instrument płytkowy, płytę CD z piosenkami i utworami artystycznymi w formacie MP3.

Komplet materiałów do nabycia w naszym szkolnym sklepiku oraz w Szkołach Muzycznych Casio, w których prowadzony jest w/w program.

Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy !

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI