20-ta płyta Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

Jest już 20-ta!!! płyta Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” Na tegorocznej płycie znalazło się 10 premierowych piosenek do których teksty napisali: Elżbieta Buczyńska, Ewa Chodecka, Ewa Krysian, Paula Koziak, Filip Chojcan, Czesław Paluch i Mateusz Krautwurst, natomiast kompozycjami zajęli się: Ewa Krysian, Dagmara Czechura, Jarosław Piątkowski, Robert Wiórkiewicz, Czesław Paluch, Marian Zych, Fryderyk Koziak i Przemysław Grzelak. Płyta zawiera półplaybacki(wersje instrumentalne), natomiast ze strony można pobrać i wydrukować teksty i nuty do każdej piosenki. Tradycyjnie wydawca, czyli Studio Pro-Media w Tarnobrzegu zaproponowało piosenki dedykowane dla poszczególnych grup wiekowych. W tym roku nagrania zostały zrealizowane w Szczecinie, Łodzi, Warszawie, Chrzanowie, Krakowie, Sandomierzu i w Tarnobrzegu. Okładkę zaprojektowała Iwona Stachura nawiązując do projektu okładki z 10-edycji. Tradycyjnie całość poligrafii poskładał Przemek Dusza, a masteringował Grzegorz Piwkowski. We wkładce płyty znajduje się specjalny kod umożliwiający rejestrację wokalisty do konkursu. Organizatorem konkursu jest Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Studio Pro-Media. Szczegóły w regulaminie. Płyta jest już dostępna w naszym sklepiku szkolnym .Szkoła Muzyczna Casio oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Muzyki jest tegorocznym Partnerem konkursu. Płyty można odebrać osobiście w naszych szkołach na terenie całego kraju. O dostępność pytajcie w swojej Szkole Muzycznej Casio.

Gorąco zachęcamy do udziału w tym prestiżowym Konkursie !