XII Ogólnopolski Festiwal Szkół Muzycznych Casio

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 12 czerwca 2015 roku (w piątek) odbędzie się kolejny XII Ogólnopolski Festiwal Szkół Muzycznych Casio.
W tym roku razem z gospodarzem festiwalu- Dyrektorem SMC Panem Michałem Nagórskim zapraszamy do Starogardu Gdańskiego, gdzie w nowoczesnym domu kultury odbędzie się nasze muzyczne święto.
Szkoła w Starogardzie Gdańskim to jedna z największych pod względem ilości uczniów SMC.
Jak co roku, przy wsparciu departamentu marketingu firmy Zibi S.A. przygotowaliśmy szereg licznych atrakcji, nagród oraz innych rzeczy, niezbędnych do prawidłowego prowadzenia szkoły.
„Koncert niespodzianka” będzie finałowym punktem naszego spotkania. Dla wszystkich uczestników festiwalu wystąpi bardzo znany zespół muzyczny.

Liczymy na 100% obecność wszystkich SMC.

Szczegółowe warunki udziału przesłaliśmy na adresy email każdej szkoły.

Do zobaczenia w Starogardzie Gdańskim!