XI Ogólnopolski Festiwal Szkół Muzycznych Casio

XI Ogólnopolski Festiwal Szkół Muzycznych Casio już za nami. Pozostały piękne wspomnienia, nowe doświadczenia i znajomości. Dowodem tego jest wspaniały fotoreportaż wykonany przez naszego Przyjaciela Mateusza Błażejewskiego z Bałuckiego Ośrodka Kultury. Wszyscy uczestnicy wrócili z bardzo dobrymi humorami, zmotywowani do dalszej muzycznej pracy w Szkole Casio. Po zakończeniu roku szkolnego przedstawimy pełną relację z tego wydarzenia. Tymczasem chcielibyśmy się z Wami podzielić opinią Jana Gibca – Dyrektora SMC w Skoczowie, który jest nauczycielem Kornelii, laureatki festiwalu. Oto wiadomość, która przyszła dzisiaj: „Jesteśmy zadowoleni. Cieszymy się radością naszych uczniów. Kornelia Pagieła, jeszcze przed Festiwalem, zdradziła mi swoje marzenie: „Wygrać Festiwal Casio”. I stało się!. Okazuje się, że trzeba najpierw mieć marzenia, by przyszedł sukces”. To bardzo miłe słowa, za które bardzo dziękujemy.