Warsztaty „Muzyczne podróże Zebrusia” 6.09.2014 r.

W dniu 6 września 2014 roku w Bałuckim Ośrodku Kultury LUTNIA odbyły się, pierwsze warsztaty dotyczące zajęć wczesnodziecięcych „Muzyczne podróże Zebrusia”. Warsztaty były również, premierowym pokazem naszej książki, o której wcześniej wiele razy wspominaliśmy. Jacek Tarczyński – autor, był głównym dyrygentem zajęć i poprowadził świetne szkolenie, przedstawiając sposoby prowadzenia programu. W pierwszej części warsztatów uczestniczyły zaproszone dzieci. Druga część, było to szkolenie dla kadry pedagogicznej SMC. Wszyscy nauczyciele spisali się na medal i prężnie uczestniczyli w ćwiczeniach. Jesteśmy pewni, że niesamowita energia, zapał i pomysły Jacka Tarczyńskiego przeszły na uczestników szkolenia. Już od 8 września nasze nowe zajęcia dostępne będą w Szkołach Muzycznych Casio w następujących miastach: Białystok, Kielce, Leszno, Radom, Starogard Gdański, Stargard Szczeciński, Szczecin, Ząbkowice Śląskie. Niebawem również w innych lokalizacjach naszych szkół. W zakładce „galerie” możemy zobaczyć zdjęcia z w/w wydarzenia autorstwa Mateusza Błażejewskiego z BOK Lutnia, który jest przyjacielem naszej szkoły. Zapraszamy na zajęcia z Zebrusiem.