Gazetka szkolna – nowości Szkoły Muzycznej Casio

IMG_2311Zajęcia w SMC ruszyły pełną parą. Nasze szkoły cały czas prężnie się rozwijają. Prowadzą nowe programy zajęć oraz wprowadzają najnowsze modele instrumentów. Przykładem tego jest SMC w Stargardzie Szczecińskim Państwa Doroty Piotrowicz-Witkowskiej i Tomasza Witkowskiego, którzy na początku roku szkolnego nabyli do swojej szkoły piękne, białe Celviano AP-450. Obecnie jest to jeden z najwyższych modeli pianin cyfrowych Casio, które cieszą się coraz większą popularnością. Szczegółowy opis pianina znajduje się na stronie www.casiomusic.pl Zapraszamy na zajęcia do szkoły Państwa Witkowskich do Stargardu Szczecińskiego i Szczecina oraz do pozostałych naszych placówek na terenie całego kraju, gdzie również znajdziemy super instrumenty oraz ofertę zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.