Artykuły

Koncert na zakończenie roku szkolnego w SMC Kielce

Koncert na zakończenie roku szkolnego w kieleckiej szkole CASIO odbył się w czwartek 25 czerwca o godz.16 w ogrodzie Pałacyku Zielińskich w Kielcach. Piękna pogoda sprzyjała występom, którym przyglądał się nikt inny jak sam Zebruś 🙂 Dzieci występujące jak również im towarzyszące z uwielbieniem prosiły Zebrusia o wspólną fotkę. Koncert zakończył się wspólnym zdjęciem oraz rozdaniem świadectw. Na finał wystąpił zespół ROXANNE z krótkim programem Roxette Unplugged. Od nowego roku gitarzyści tego zespołu będą uczyć w szkole CASIO w Kielcach, Chęcinach i Małogoszczu właśnie gry na tym instrumencie. Natomiast wokalistka poprowadzi studio piosenki szkoły CASIO. Mamy nadzieję że w nowym roku w naszej szkole uda się powołać zespół instrumentalno – wokalny. A tymczasem wszystkim uczniom we wszystkich szkołach CASIO życzymy UDANYCH, SŁONECZNYCH WAKACJI otoczonych pięknymi dźwiękami 🙂

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI