Prezentacje gospodarcze w Ząbkowicach Śląskich

Od września 2014 roku w Ząbkowicach Śląskich prężnie działa, kolejna nowa Szkoła Muzyczna Casio. Podczas Prezentacji gospodarczych organizowanych przez władze miejskie mieszkańcy Ząbkowic poznali bogatą ofertę szkoły. Chcemy bardzo podziękować za Waszą obecność i zgłoszenia udziału w zajęciach. Jest nas coraz więcej. Wiele osób już zaczęło swoją przygodę z muzyką. Czekamy również na Ciebie. A na ręce Pana Arkadiusza składam podziękowania za udostępnione materiały reklamowe. Zapraszamy na zajęcia do Ząbkowic Śląskich, Agnieszka i Michał Bartkiewicz.