Oferta zajęć na rok szkolny 2014/15

Szkołach Muzycznych Casio prowadzimy zajęcia dla dzieci od lat 3, młodzieży szkolnej oraz dorosłych. W zależności od wieku, lokalizacji szkoły oraz zainteresowań oferujemy następujące rodzaje zajęć:

• Zajęcia wczesnodziecięce „Muzyczne podróże Zebrusia” dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat-zajęcia grupowe
  • Keyboard – zajęcia indywidualne oraz grupowe
  • Pianino/Fortepian
  • Gitara – klasyczna, akustyczna, elektryczna, basowa
  • Perkusja
  • Skrzypce
  • Instrumenty dęte
  • Zajęcia wokalne – indywidualne oraz grupowe
  • Zespoły muzyczne

Każda nasza placówka posiada na swoim wyposarzeniu profesjonalne instrumenty dostępne na www.casiomusic.pl i www.emuzyk.pl

Szkoła oferuje możliwość zakupu instrumentów dla swoich uczniów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szczegółowe informacje i zapisy email: zapisy@szkolacasio.edu.pl