Artykuły

Nowy rok szkolny 2015/2016

Szanowni Państwo, Dyrektorzy SMC, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie i Rodzice.
Rozpoczyna się kolejny rok szkolny, czas wytężonej pracy dla grona pedagogicznego, uczniów, jak i rodziców.
Z całego serca życzymy samych dobrych dni w nowym roku, wiele zadowolenia oraz spełnienia oczekiwań z wykonywanej pracy. Życzymy aby postępy i osiągnięcia uczniów były nagrodą w realizacji Państwa powołania.
Wszystkim uczniom życzymy osiągania jak najlepszych wyników w zdobywaniu wiedzy, rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań. Niech atmosfera w Państwa Szkołach Casio będzie dla Was miejscem wielu nowych przyjaźni                         oraz radości.  Wam szanowni rodzice przekazujemy życzenia dobrej współpracy z gronem pedagogicznym, oraz satysfakcji z osiągnięć Waszych pociech. Wszystkim życzymy, aby nowy rok szkolny 2015/2016 był pełen sukcesów zarówno                w zdobywaniu wiedzy, pracy zawodowej, jak i w życiu osobistym.
Z muzycznym pozdrowieniem
Centrala SMC i Departament Marketingu Firmy Zibi S.A.

 

 

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI