Artykuły

Koncert na Dzień Matki

Na stronach kalendarza

świątecznych dni jest mało.

A szkoda! Co tu robić,

by świąt nie brakowało?

Lecz jeden dzień szczególnie

swym blaskiem kusi.

Dla jednych to Dzień Matki

Dla innych Dzień Mamusi.

Właśnie z tej okazji w środę 27 maja o godzinie 17 w Restauracji MOK znajdującej się przy Ziębickim Centrum Kultury odbył się koncert muzyczny z udziałem uczniów Szkoły Muzycznej Casio w Ziębicach. Koncert rozpoczęli najmłodsi uczniowie szkoły. Grupa maluszków w składzie: Tymon Dreszer, Nataniel Kania, Michał Obodiak, Maja Byczek, Aleksandra Bobońska, Aleksander Lech, Filip Kobierski, która uczęszcza na zajęcia umuzykalniające prowadzone przez panią Anetę Leńską, zaprezentowała piosenkę „Rap dla mamy”. Urocze maluchy ujęły za serca całą publiczność otrzymując gromkie brawa. Następnie wystąpili instrumentaliści: Zofia Puchała, Martyna Wójcik, Paweł Bernad, Maria Kubiak, Jakub Borys, Marcin Noculak, Alina Okaj, Antoni Gruszka, Karolina Chyra, Jonatan Kania, Mariola Nenkin, Małgorzata Obodiak, Aleksandra Wróbel, Kacper Kobierski wykonując utwory na pianinie i keyboardzie wśród których nie zabrakło walca dla mam, sto lat i pięknych życzeń. Uczniów przygotowała pani Marzena Jabłońska. Całość dopełniły piosenki w wykonaniu Mai Byczek, Aleksandry Bobońskiej, Liliany Szczęszek, Oliwii  Sopuch, Ewy Trębacz, Aleksandry Olchawa,  Aleksandry Wróbel, Wiktorii Błaszczyk. Wokalistki ćwiczyły pod czujnym okiem pani Anety Leńskiej. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, mamom życzymy długich lat życia w zdrowiu i szczęściu, a szczególne podziękowania kierujemy do młodych artystów, bez których ten koncert by się nie odbył.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU,
SZANOWNA UŻYTKOWNICZKO

Używamy plików cookie w celach analitycznych, statystycznych i marketingowych, w tym aby analizować ruch w tej witrynie, optymalizować jej działanie oraz zapamiętywać Twoje preferencje.

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI