Wniosek on-line:

3W Polsce pierwsze Szkoły Muzyczne Casio powstały w 1996 roku i do dnia dzisiejszego wciąż powstają nowe placówki. Firma Zibi S.A., która jest największym dystrybutorem instrumentów muzycznych w Polsce (m.in. Casio) jest także wyłącznym przedstawicielem projektu „Szkoły Muzyczne Casio” w Polsce.

Koordynacją działań systemu Szkoły Muzycznej Casio w Polsce na podstawie pełnomocnictwa Firmy Zibi S.A. zajmuje się Centrala Szkół Muzycznych Casio – Arkadiusz Białek, email: centrala@szkolacasio.edu.pl

Do zadań Centrali należy m.in. rozwój sytemu szkół. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przyszłym Partnerom  oferujemy pomoc w rozpoczęciu działalności w systemie Szkoła Muzyczna Casio.

Szkoły Muzyczne Casio od stycznia 2014 roku działają na zasadzie franczyzowej. Franczyza jest to szczególna i uznana w świecie forma prowadzenia biznesu. Taki model działalności daje bardzo dużo korzyści i pomaga w prowadzeniu placówek dla wszystkich Partnerów. Wyróżniającą cechą systemu SMC są m.in. konkurencyjne koszty rozpoczęcia współpracy oraz niska opłata franczyzowa.

Od stycznia 2014 roku po gruntownych zmianach, odświeżeniu wizerunku i  koncepcji funkcjonowania Centrala prowadzi działania w celu rozwoju Szkoły Muzycznej Casio. W szkołach prowadzone są zajęcia na wszystkich instrumentach z oferty www.casiomusic.pl oraz  www.emuzyk.pl.  Naszym nowym sztandarowym produktem są również zajęcia  wczesnodziecięce wg autorskiego programu  Jacka Tarczyńskiego pt. „Muzyczne podróże Zrbrusia” przygotowanego dla SMC.

W przypadku zainteresowania prowadzeniem Szkoły Muzycznej Casio  i potencjalną współpracą z nami na zasadzie franczyzy, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.